Zamak Hurda

Hurda zamak fiyatları, hurdanın cinsine ve miktarına göre fiyatlandırılmaktadır. Hurda zamak 3 çeşit olup, nikelaj kaplamalı zamak, kalay kaplamalı zamak ve ham zamak olarak sınıflandırılır ve fiyat bu sınıflandırılmaya göre belirlenir.

Sizde elinizde bulunan hurda zamaklarınızı nakite çevirmek için iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Zamak kimyasal olarak bir alaşımdır.Ham çinkonun içerisine alüminyum ve bakırın katılması ile oluşmaktadır.

İşlenmesi ve döküm sıcaklığının düşük olması, birçok sektörde zamak kullanılmasını zorunlu hale getirmiştir. Alfa geri dönüşüm olarak elinizde bulunan hurda zamaklarınızın yerinde ve değerinde alımını yapıyor ve geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Bizimle irtibata geçerek saha ekibimizin elinizde bulunan hurda zamaklarınızı kontrol edip fiyatlandırılmasını sağlayabilirsiniz.

Alımını yaptığımız hurda zamaklarınızı geri dönüşüme kazandırarak sizde ülke ekonomisine katkı saylayabilirsiniz. Ayrıca bize ulaşarak hurda alüminyum fiyatları, hurda kablo fiyatları, hurda kurşun fiyatları, hurda matbaa alüminyum fiyatları, hurda kalay fiyatları, hurda paslanmaz fiyatları, hurda demir fiyatları, hurda elektrik motoru fiyatları, hurda nikel fiyatları konusunda da bilgi alabilirsiniz.