Sarı Hurda

Sarı Hurda işlem görmesi zor olan bir madde değildir. Pirinç dövülebilen yani dövme işlemi gören bir maddedir. Bu nedenle pirincin içindeki bakır oranı önemlidir.

Bakır ne kadar yüksek ise sarı hurda daha yumuşak olur. Bu sayede istediğiniz şekli daha kolay verebilirsiniz. Loader Sarı Hurdası kullanım alanları genel olarak süs eşyası ve el işleri gibi sanatsal faaliyetlerdendir.

Bu hurda türü milattan önce de bilinen ve kullanılan bir metal olmuştur. Yaygın olarak gemi endüstrisinde gemi pervaneleri ve hareketli parçaların bağlama yataklarında kullanılmaktadır. Bu tür hem dayanıklı hem de aşınma oranı düşük bir metal türüdür. Sarı aynı zamanda günlük kullanım alanlarında da sıkça karşımıza çıkar.

Örnek verecek olursak; su vanası, su saati, anahtar ve kilit gibi eşyaları sayabiliriz. Sarı hurdası pirinç materyali için kullanılır. Görünümü sarı ve parlak olan pirinç sarı hurda kolay işlenebilen bir metaldir Bilinen 13 çeşit pirinç sarı hurdası metali vardır. Bu çinko ve bakır alaşımlarının değişik karıştırılmasından  oluşmaktadır.

Firmamız Fiyatları Hurda Sarı, Hurdalarınızı Değerinde Nakit Alıyoruz… Değerlendirmek istediğiniz hurdaların alım işlerini yapmaktayız ve hurdalarınızı adresinizde alarak veya depomuza doğrudan getirmeniz ile nakit olarak satın alımını yapıyoruz. Sarı Hurda da En Yüksek Fiyat Güncel Hurda Fiyatları öğrenmek için bizimle iletişim bölümümüzde bulunan numaralarımızdan veya mail yolu ile iletişime geçerseniz hemen size dönüş yapacağız. Bu noktada önemli bir uyarı, pişman olmamak için bizden teklif almadan Hurdalarınızı satmamanızı öneriyoruz.